Karta graficzna rtx a2000 - sklep, specyfikacja, cena, opinie

Karta graficzna jest podstawowym elementem składającym się na wyposażenie każdego laptopa. Bez niej nie byłoby możliwe jego działanie, dlatego warto zadbać o urządzenie z odpowiednią technologią. Dostępna w ofercie sklepu internetowego Zar-Kom Poznań karta graficzna RTX A2000 to wysokiej klasy produkt, który wprowadza technologię NIVIDA RTX. To niezwykłe rozwiązanie, które zapewnia spektakularne efekty. Dzięki jej zastosowaniu praca staje się zdecydowanie przyjemniejsza, a kolory nabierają intensywności.
rtx a2000

Karta graficzna rtx a2000e - Sklep

Znajdująca się w sklepie internetowym Zar-Kom Poznań karta graficzna RTX A2000 cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony zadowolonych użytkowników, którzy chwalą je za sprawne działanie oraz wysoką jakość. Co więcej, w razie jakichkolwiek niejasności można skontaktować się z pracownikami sklepu, którzy posłużą profesjonalnymi poradami oraz przekażą szereg cennych i przydatnych wskazówek. W wyniku tego podjęcie optymalnej decyzji zakupowej, z której klient będzie w pełni zadowolony, stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

Karta graficzna rtx a2000e - Specyfikacja

Proponowana w asortymencie sklepu Zar-Kom Poznań karta graficzna RTX A2000 posiada pamięć o pojemności wynoszącą 6 GB w technologii GDDR6 SDRAM. Szerokość szyny wynosi 192-bit i szerokość pasma 288 GB/s. Co więcej, maksymalna rozdzielczość karty graficznej RTX A2000 plasuje się na poziomie 5120 × 2880 przy 60 Hz. Akcesorium może obsługiwać jednocześnie cztery monitory, a także obsługuje API - Open oraz CUDA. Karta charakteryzuje się typem magistrali PCI Express 4.0 x 16.

Karta graficzna rtx - Cena

Znajdująca się w ofercie sklepu Zar-Kom Poznań karta graficzna RTX A2000E to rozwiązanie, które wyróżnia się atrakcyjną ceną, zachęcająco do dokonania zakupu. Jej poziom jest nie tylko w pełni adekwatni do jakości, oferowanego w Zar-Kom Poznań akcesorium, ale również został ustalony z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań klientów, by jak najskuteczniej się do nich dopasować. W wyniku tego inwestycja w kartę graficzną RTX A2000 nader nie nadwyręży domowego budżetu, co spotyka się z uznaniem ze strony klientów.

Karta graficzna rtx a2000 - Opinie zadowolonych klientów

Na ofertę sklepu internetowego Zar-Kom Poznań natrafiłem, poszukując karty graficznej w internecie. Po zapoznaniu się z ich asortymentem zdecydowałem się na zakup RTX A2000, z której jestem maksymalnie zadowolony. Serdecznie polecam!

Marian

Karta graficzna RTX A2000 to nowoczesne rozwiązanie, w które warto zainwestować. Produkt odznacza się wysoką jakością o solidnym wykonaniem, co zwiększa opłacalność zakupu. Super oferta, świetna obsługa, jestem maksymalnie zadowoolony!!

Aleksandra

bardzo dobrej klasy karta graficzna, którą kupiłem w zaufanym sklepie Zar-Kom Poznań. Akcesorium posiada fantastyczne parametry, a jego jakość jest adekwatna do ceny. Nie żałują żadnej wydanej złotówki, ponieważ wszystko działa niezwykle sprawnie.

Krzysztof

Sklep Zar-Kom Poznań jest jednym z miejsc, w których bardzo często robię zakupY. Poszukując dobrej jakości karty graficznej, od razu wszedłem na stronę i, jak zwykle się nie zawiodłem. Świetne akcesorium i przyjazna obsługa. Fantastyczne miejsce!

Mateusz